به نام خدا
 
هدف از تولید این مجموعه آموزشی:
با توجه به نیاز روز افزون یادگیری زبان انگلیسی در میان مردم دنیا وهمچنین استقبال روز افزون جوانان از این زبان بین المللی، بر آن شدیم تا یک مجموعه آموزشی در قالب کلاس های آموزشی زبان انگلیسی با نام سامیت را تولید کنیم.
در این مجموعه آموزشی تلاش شده تا مطالب به طور ساده و روان آموزش داده شود.
بیشترین مخاطبین این مجموعه آموزشی افرادی هستند که به دلیل کمبود زمان، دور بودن از مراکز آموزش زبان انگلیسی و یا به هر دلیل دیگری که توانایی شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی را ندارند میباشد. این مجموعه آموزشی کمک میکند علاقه مندان بدون خارج شدن از منزل یا محل کار خود در یک محیطی آرام معلم خصوصی را به منزل یا محل کار خود آورده و زبان انگلیسی را بیاموزند.
 
شرایط استفاده از بسته های آموزشی برای اثرگذاری بهتر و بیشتر برای زبان آموزان:
1. زبان آموزان می بایست کلاس های زبان انگلیسی مقطع تحصیلی راهنمایی و متوسطه را گذرانده و تا حدودی با مطالب اولیه زبان انگلیسی آشنا باشند.
2. عزیزانی که در مقطع دانشگاهی واحد زبان انگلیسی عومی را در دانشگاه گذرانده یا خوانده اند.
 
محتویات بسته های آموزشی: 
دراین بسته آموزشی 2 مجموعه در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد:
  1. مجموعه کتاب های Interchange به عنوان کتاب اصلی یادگیری زبان
  2. مجموعه کتاب های 4000 essential English words به عنوان کتاب های جانبی و کمک آموزشی
  • در مجموعه کلاس های آموزش زبان انگلیسی سامیت  که هر بسته و هر لول از آن شامل 8 جلسه می باشد، زبان آموزان با توجه به فایل های آموزشی که در اخیار دارند، هر جلسه، ابتدا مطالب کتاب Interchange  را آموزش دیده و در ادامه همان جلسه 20 لغت جدید از کتاب 4000 essential English words  را فرا خواهند گرفت.
  • در پایان هر جلسه، از زبان آموزان خواسته می شود تا تمرینات کتاب ها را انجام دهند.
  • در کتاب های Interchange  در بخش آخر هر کتاب بخش Workbook وجود دارد که زبان آموزان با مراجعه به این بخش میتوانند تمرینات مربوط با آن جلسه را در این قسمت تمرین کنند.
  • همچنینن در کتاب 4000 essential English words نیز در هر فصل از این کتاب تمریناتی وجود دارند که زبان آموزان می توانند آن ها را پاسخ داده و یادبگیرند.
  • بعد از انجام تمرینات، زبان آموزان میتوانند جهت اطمینان از صحت پاسخ های خود به فایل های keys answers  که در بسته و فایل های آموزشی تهییه شده مراجعه کنند و پاسخ های درست را در آن قسمت با جواب های خود تطبیق دهند.
همه تصاویر اسکن شده و ویدیو های کتاب های Interchange  و 4000 essential English words موجود در این مجموعه های آموزشی زبان آموزان عزیز، هرگونه کپی برداری از این مجموعه آموزشی از نظر شرعی و قانونی جایز نمیباشد. لطفا در هنگام تماشای این مجموعه آموزشی به لوگوی سامیت در قسمت بالا سمت چپ تصویر که ظاهر میشود توجه فرمایید.
 
امیدواریم با استفاده از این مجموعه آموزشی شاهد پیشرفت  روز افزون زبان آموزان در فراگیری این زبان بین المللی باشیم.
 
 
دارنده مدرک اتمام دوره ی زبان انگلیسی از آموزشگاه جهاد دانشگاهی تبریز
نام مدرس: مهرداد نجفی
 
مجوز ها :
 
 
 
 
 
شماره پروانه نمایش : 063539-40679-8
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟